niedziela, 2 sierpnia 2020

Turniej 2020 rozstrzygnięty!!

Puchar Sołectwa Bącka Huta w tym roku padł łupem drużyny Zielony dwór, tym samym po siedmiu latach wraca ponownie w te same ręce. Chłopaki rodem z Sierakowic i okolic w finale pokonali 2-0 zespół Kamienicy Szlacheckiej, który to po kilku latach stałego uczestnictwa po świetnej grze w końcu doczekał się awansu do finału. W meczu o trzecie miejsce Ajax Kamienica odegrał się na zawodnikach z FC Szopa po porażce w fazie grupowej i zdobył trzecie miejsce  po wyniku 1-0. Na fazie grupowej swoją grę zakończyły zespoły FC Borek, Black Sheep, waleczne chłopaki z PKS Wilanowo i drużyna na co dzień trenująca kaszubską Buczkę czyli Oska Lezeno, która także radziła sobie bardzo dobrze.Najlepszym zawodikiem został Łukasz Baranowski, Królem strzelców Zbyszek Miotk zaś najlepszym bramkarzem Radek Wnuk-Lipiński Jak co roku dopisała pogoda ale i dobra atmosfera a wymagająca murawa dodała dramaturgii całemu przebiegu turnieju. Turniej zgromadził sympatyków piłki nożnej dzięki zaangażowaniu miejscowej społeczności, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta, Sołtysa Bąckiej Huty, Trofea zostały sfinansowane przez lokalne firmy Ferrum Artis i Bomet, które co roku wspierają sportową inicjatywę w Szopie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Kamil Bobkowski
Zdjęcia w zakładce Turniej 2020 oraz pod linkiem duż o dużo zdjęć: https://photos.app.goo.gl/YrBPSPTKP72wc8Y6A Szczegółowe wyniki w zakładce Turniej 2020

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Turniej 2022

Start 9:00  Grupa A  1. Fc Aferka  2.Setauto Hopy 3.Zielony Dwór  4. ŁKS Łebudnia 5.Sparta Miechucino  Start 11.30 Grupa B 1.Fc Szopa  2. Pu...