poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Był sobie turniej...

Za nami piąta edycja turnieju o puchar sołectwa Bącka Huta rozgrywanego podczas festynu sołeckiego, w rozgrywkach stawiła się rekordowa liczba drużyn. Dziesięć sprawnych ekip od godziny 12.00 rywalizowało w dwóch grupach, w których po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów i tak naprzeciwko siebie stanęły teamy FC Szopa - Eden Borowiec i to obrońcy tytułu okazali się lepsi 1-2 mimo iż przegrywali po pierwszej połowie. Drugi półfinał, można powiedzieć bratobójcza walka między dwoma zespołami z Lini, Lepsza okazała się drużyna A.D Dąbrówka Linia 2 i to ona w finale zmierzyła się z Edenem. Mecz o trzecie miejsce Między A.D Dąbrówaka Linia 1 a FC Szopą zakończył się wygraną chłopaków z Lini. Finał po zaciętej walce po raz trzeci wygrał zespół Eden Borowiec pokonując Linię 2 po pięknej bramce Adama Pobłockiego 1-0. I to właśnie Adam został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, jako najlepszy bramkarz wyróżnił się Dominki Buczkowski z Lini 2 a najlepszym strzelcem z dorobkiem 5 bramek okazał się Zbigniew Miotk z Zielonego Dworu cała trójka otrzymała nagrody rzeczowe. Cztery najlepsze zespoły jako nagrodę wywalczyły piłki, medale oraz puchary które wręczały Dorota Kroll Sołtys Bąckiej Huty oraz Sabina Lejk Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta, bez którego pomocy turniej miałby znacznie słabszą oprawę. Jak zawsze swój wkład w organizację włożył także Dyrektor miejscowej ,,Małej Szkoły'' w Szopie Przemysław Łagosz. Na pożegnanie spomiędzy wszystkich zawodników rozlosowano oficjalną piłkę Euro2016, która trafiła do Jarosława Piepiórki.
Organizacja i ciekawa oprawa turnieju była możliwa dzięki Stowarzyszeniu oraz lokalnym przedsiębiorcom.

W zakładce Turniej 2016 najciekawsze zdjęcia oraz szczegóły.

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok !

Kamil z zespołem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Turniej 2022

Start 9:00  Grupa A  1. Fc Aferka  2.Setauto Hopy 3.Zielony Dwór  4. ŁKS Łebudnia 5.Sparta Miechucino  Start 11.30 Grupa B 1.Fc Szopa  2. Pu...